Bozuk Para Sayma Makinesi Neden Büyük Bir İhtiyaç?

Aslında para sadece kâğıt banknotlardan ibaret değildir. Hayatımıza ilk giren paralar bildiğiniz gibi madeni paralardı ama bir müddet önce değer olarak fazla olmayan madeni paralar ikinci plana düştü. Şimdilerde tekrardan bozuk para kullanımı artmış durumda ama ortaya çıkan başka bir sorun da bu artan bozuk paraların sayımı, çoğu zaman para sayma da hatalar oluyor yanlış sayımlar yapılıyor. Çare para kadar hayatımızda olan bozuk para sayma makinesi.

Bizleri para sayma derdinden kurtaran para sayma makinesi yüksek hızlarda ve doğru bir şekilde para sayımı yapabilmektedir. Bu hız dakikada bin altı yüz tane banknot sayabilmeye kadar ulaşır. Ülkemize uygun en iyi bozuk para sayma makinesi sitemiz bünyesinde bulunan makinelerdir. Genel anlamada bakıldığında Alman, Japon ve Türk yapımı para sayma makineleri çok daha fazla rağbet görmektedir. Seçimi yaparken kaliteli olması çok önemlidir. Aldığımız en iyi kaliteli bir bozuk para sayma makinesi ile, herhangi bir arıza durumunda servis yedek parça konusunda sıkıntı yaşamayız, her zaman karşımızda muhatap bulabiliriz. Bu sayede işimiz aksamaz ve risk almayız. Kolay kullanımı, kolay bakımı, oldukça verimli olması ve uygun fiyatlı olmaları tercih sebebidir.

Firmamızın güvenliği için mutlaka kullanılması gereken bir teknolojidir. Sayım hataları ve sahte paralar yüzünden 1 yıl içinde birkaç bozuk para sayma makinesi bedeli kadar zarar ettiğimiz bir gerçektir. İş verimi ve zamandan tasarruf etmemizi sağlayan, çalışanları hatalı ve sahte para baskısından kurtaran para sayma makinası Büyük miktarlarda para giriş ve çıkışı olan büyük iş yerlerinde kullanılması kaçınılmaz olmuştur. Aslında her türlü ticari faaliyet gösteren ve nakit para akışı olan her noktada kullanmak ve risklerden uzak kalmak adına çok önemlidir.

Piyasada En Çok Tutulan Bozuk Para Sayma Makineleri

1- HTM Alfa Bozuk Para Sayma Makinesi

Tekn

Alfa modelinin genel özelliklerinden özetle bahsetmek gerekirse, karışık haldeki bozuk paraları hem adet hemde tutar olarak sayma ve birbirinden ayrıştırma özelliğine sahiptir.

Htm Alfa 2 Bozuk para sayma makinesi  

Yenilenen Alfa modeli, birçok yeni özelliği bu modelle birlikte getirmektedir. Bu yeni özelliklerin başında, hem sayım sonucunu, hem de sayım detayını aynı ekranda ve aynı zamanda gösteren, geniş ve üç sıralı LCD ekrana sahip olmasıdır. Bu sayede kullanıcı sayım toplam tutarını ve sayım rapor detaylarını aynı ekranda anlık olarak görebilmektedir.

3- HTM Jet 3 Bozuk Para Sayma Makinesi

HTM Jet 3 Bozuk Para Sayma ve Ayrıştırma Makinesi

Bozuk paraları saymak artık Htm Jet-3 modeli ile çok daha kolay ve çok daha hızlı. Kusursuz madeni para sayımı için, makinede en son geliştirilen çift katlı besleme haznesi teknolojisi kullanılmıştır.

4- HTM Turbo Jet

HTM Turbo Jet Madeni Para Sayma Makinesi

HTM Turbo Jet Madeni Para Sayma Makinesi

Tasarımı ve geliştirmesi tamamen firmamıza ait olan HTM Turbo Jet Madeni Para Sayma Makinesi, 2017 yılının son çeyreğinde seri üretimine başlanması planlanmaktadır. Modelin diğer makinelere göre birçok üstün yanı bulunmaktadır.