DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Para sayma makineleri piyasasında; disiplinli firma ve yüksek iş ahlakı ile çalışan, bununla beraber müşteri memnuniyetinden ve ürün kalitesinden ödün vermeyen firma çerçevesinde çalışmakta devam etmekteyiz. Ayrıca piyasadaki saygın konumumuz ve yüksek değerli müşteri ilişkilerimiz ile beraber sahip olduğumuz misyonumuzu devam ettirmekteyiz.

Vizyonumuz

Şirketimizin ilk kurulduğu yıllardaki vizyonu nu tamamlamış bulunmaktayız, o zamanlar para sayma makineleri ni lüks bir konumdan çıkartıp bunun yerine ofisler için bir ihtiyaç olduğunu ve kendi genel kültürünü herkese bilinçlendirmekti. O zamanlar ofislerde nadir olan bu makineler aradan geçen zamanda ihtiyaç duyulan hemen her ofisteki masanın üzerinde yerini almış durumda. Ne kadar da haklıydık şimdi daha iyi anlıyoruz.

Yeni vizyonumuz

Tüm Ofis Makinelerinde ofis gereçlerinde yüksek kaliteli ürünleri üretmek ve ya ürettirmek, arından Türkiye genelinde kurumsal ve bireysel bazda her ofisin ve her işletmenin kullanmasını sağlamak. Bunun yanında bayi  ve servis zincir ağımızı her vilayete kurmak ve yerinden hizmet vermeyi amaçlamaktadır.