HAKKIMIZDA

Anasayfa > Misyon Vizyon

Misyon Vizyon


Misyonumuz

Para sayma makineleri piyasasında; disiplinli firma ve yüksek iş ahlakı ile çalışan, bununla beraber müşteri memnuniyetinden ve ürün kalitesinden ödün vermeyen firma çerçevesinde çalışmakta devam etmekteyiz. Ayrıca piyasadaki saygın konumumuz ve yüksek değerli müşteri ilişkilerimiz ile beraber sahip olduğumuz misyonumuzu devam ettirmekteyiz.

Vizyonumuz

Şirketimizin ilk kurulduğu yıllardaki vizyonu nu tamamlamış bulunmaktayız, o zamanlar para sayma makineleri ni lüks bir konumdan çıkartıp bunun yerine ofisler için bir ihtiyaç olduğunu ve kendi genel kültürünü herkese bilinçlendirmekti. O zamanlar ofislerde nadir olan bu makineler aradan geçen zamanda ihtiyaç duyulan hemen her ofisteki masanın üzerinde yerini almış durumda. Ne kadar da haklıydık şimdi daha iyi anlıyoruz.

Yeni vizyonumuz: Öncelikle nakit sistemleri konusunda gerekli tüm modellerin üretimini en kaliteli şekilde tamamlamak ardından ofis makineleri konusunda diğer ürünlerin üretimini en sağlıklı şekilde gerçekleştirmek ve sektöründe bir dünya markası olmak.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

15 gün içerisinde sebep göstermeksizin
Para İade Garantisi

Ücretsiz Tanıtım için

Türkiye’nin her yerinde ürünlerimizi yakından
tanımanız için bizi arayın..

0-212 479 25 25