Bayilik

Karadeniz Dış Ticaret

Bayimiz Olun Avantajlardan Faydalanın

Karadeniz Dış Ticaret olarak sahip olduğumuz HTM, OMEGA, MÜHLEN markalarına ait ürünleri kendi müşterilerinize ve bölgenizdeki bizim müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.
Bayilik verdiğimiz ürünler: Para Sayma Makineleri, Bozuk Para Sayma Makineleri, Sahte Para Kontrol Makineleri, Evrak İmha Makinaları, Laminasyon Makinaları ve diğer yakın zamanda portföyümüze katacağımız ofis makinelerinin tamamına bayilik vermekteyiz.

Gelişmiş Bayi Desteği

Bayilerimize; yüksek fiyat avantajları, bakım ve servis eğitimleri, geniş müşteri listesi, satış eğitimleri, bayi tanıtım reklamları gibi bir çok avantaj sağlamaktayız.
Bununla beraber, piyasada bilinirliği olan marka ve modellerimiz için, toptan ve stoklu çalışmak için ayrı ayrı fiyatlar alabilirsiniz.
Şirketimiz satmış olduğu her ürüne 24 ay garanti vermekle beraber, bayilerimize servis ve bakım eğitimleri de vermektedir. Bunun yanı sıra adet miktarına bağlı olarak gerekli yedek parçaları saplamaktadır.

İletişime Geçin

Ürünlerimizin satış ve pazarlamasında aktif rol almak ve bayii programımıza
katılmak istiyorsanız, 0212 479 25 25 nolu telefondan yada iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.
Not: n11.com, hepsiburada.com, gittigidiyor.com gibi e-ticaret sitelende, kendimizin veya iş ortaklarımızın mağazaları olduğu için, elzem sebepler olmadıkça ayrıca bu portallar için yeni bayilikler vermeyi düşünmüyoruz.

[Doğrulama Sorusu]