Diğer Ürünler

Para sayma, kağıt ve evrak imha, spiral plastik ciltleme makineleri için en önemli dünyaca ünlü markalardan olan Mühlen modelleri için bu site de aradığınız ne varsa bulmakta zorlanmayacaksınız. Ticari anlamda ofisiniz de rahatlıkla kullanacağınız yeni nesil ürünleri ile farkı yakalamak oldukça basit olacaktır.

Ülke Geneline Servis ve Satış Desteği

Acil olarak tedarikini yapmanız gereken bütün makinelerin geniş ürün gamına bakabilir, tüm özelliklerini tek tek irdeleyebilir ve gerekli olanının siparişini de verebilirsiniz. Sadece satış değil, olası servis durumlarında da bir telefon mesafede olduklarına tanıklık edebilirsiniz.

Mühlen ile Eşsiz Kolaylık

Yenilenen bütün Mühlen modelleri ve sezona özel indirim seçenekleri için artık zaman kaybetmeden irtibata geçeşebilirsiniz.

Mühlen Ürünleri

Madeni Para Sayma Makineleri

Aynı anda karışık haldeki bozuk paraları hem sayıp, hem ayrıştırıp hem de ayrıntılı olarak rapor etme özelliğine sahip olan madeni para sayma makineleri, yüksek hızda çalışma kapasitesi ile birlikte gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldırmaktadır. Bozuk para sayma makinesini kullanmak için madeni paraları üst hazneye doldurup başlat tuşuna basmanız yeterlidir.

Mühlen Madeni Para Sayma Makinesi

Sahip olduğu üstün kalitesi ile birlikte uzun yıllar boyunca sizlere sorunsuz kullanım imkanı sunan Mühlen ürünleri farklı kapasitelerde modelleri ile birlikte satışa sunulmaktadır. Hem birim adet sayısını gösteren hem de genel toplamı sizlere rapor edebilme özelliğine sahip olan Mühlen ürünleri sayım işlemi bittikten sonra kendi kendine otomatik olarak durmaktadır.

HTM Modelleri

Günümüzde Para Sayma Makineleri

Para sayma makineleri, günümüzde özellikle para akışının yoğun yaşandığı kurumlarda çok büyük bir önem taşımaktadır. Aynı anda çok daha fazla miktarda parayı sayıp ayrıştıran ve ayrıntılı olarak sizlere rapor eden para sayma makineleri, böylece hem güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlıyor hem de gereksiz zaman kaybını ortadan kaldırıyor.

Htm Para Sayma Modelleri

En modern teknolojiler ile tasarlanan ve sahte paraları % 100 doğruluk oranıyla tespit edebilen HTM modelleri ürünleri, birçok farklı seçeneği ile birlikte satışa sunulmaktadır. Saymış olduğu paraların raporunu detaylı olarak ekranda gösteren ve sahte para olması durumunda sizlere uyarı veren HTM modelleri ücretsiz olarak ömür boyu güncelleme olanağı da sunmaktadır.

HTM Ürünleri

Çeşitli elektronik cihaz üretimi yapan HTM ürünleri websitemizde ve pazaryerlerinde satış işlemini gerçekleşmektedir. Kimi ürünlerde yüzde onluk ya da yirmilik indirim mevcuttur.

HTM ürünleri aşağıdaki gibidir:

1- Para Sayma Makinesi: Bankalar ve kimi alış veriş merkezlerinde paranın hızlı sayımı için kullanılan para sayma makinelerini sıfıra yakın hatayla en hızlı ve etkili bir şekilde para sayma ve sayılan paraları gösterme amacıyla kullanılan çok yönlü cihazlardır. Sayılmak istenen paraların bir hazneye konup tek dokunuş ile sayılması ve gösterilmesi ilkesiyle çalışmaktadır.

2- Sahte Para Kontrol Cihazı: Kimi zamanda piyasada dolaşıma sunulan sahte paraların kontrolü manuel olarak göz kontrolü ile gerçekleşmektedir. Tam ve emin bir noktada kontrol için HTM ürünleri sahte para kontrol cihazı kullanılmaktadır.

Mühlen Türkiye Distribütörlüğü

Mühlen marka kalitesinin son teknoloji niteliklere sahip modellerini online olarak almak istediğiniz de parasistem.com sizin yanınızda. Metal, helezon ve plastik spiral ciltleme cihazları, hem kağıt hem de madeni para sayma makineleri ve ayrıca evrak imha ürün grubu için Mühlen Türkiye Distribitörü olan bizleri tercih edebilirsiniz.

Başarılı ve İndirimli Alışverişler

Engel yaşamadan, garanti belgeli ve % 100 orjinal makineleri almak için dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sizlere Mühlen Türkiye Distribitörü olarak ürün tanıtım desteği verdiğimizi de görebilirsiniz.

Ürün İade Hakkı Tam 15 Gün

Deneme amacı ile kullandığınız ve çeşitli nedenlerden ötürü beğenmediğiniz makineyi şart veya koşula bağlı olmaksızın 15 günde geri verme hakkınızın bulunduğunu da önemle hatırlatalım.

Mühlen Sunum Kumandası

Mühlen markasının iki farklı model de sunum kumanda makinesi bulunmaktadır. Bunlar ve kısaca özellikleri aşağıdaki gibidir:

1- Mühlen Sunum Kumandası R400:

En çok satan sunum kumandaları arasında yer almaktadır. 15 metre mesafeye kadar net olarak sunum yapma imkanı sağlamaktadır. Kırmızı lazer teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Otomatik ve manuel çalışma özelliği bulunmaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. Pil durumunu göstergesi sayesinde öğrenebilirsiniz. Mühlen sunum kumandaları 3 yıl garantilidir.

2- Mühlen Sunum Kumandası R800:

Yeşil lazer teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde 30 metre mesafeden bile net olarak bilgisayar ya da sunum yeri tarafından algılanılmasını sağlamaktadır. Kullanımı oldukça kolaydır. LCD ekrana sahiptir ve durum göstergesi bulunmaktadır. Mühlen marka sunum kumandaları 3 Yıl garantilidir.

HTM Printer

Gelişen teknolojiyle birlikte her işimizi kolaylıkla yapabilmekteyiz. Örnek olarak bankalarda çalışan kişilerin para sayma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamaması bu sayede olmuştur. HTM Printer sadece para sayma üzerine geliştirilen son model cihazlardan bir tanesidir.

Para saymanın seriliği ve hızı çok önemlidir. HTM Printer bu özellikleri sayesinde çok doğru sonuçlar vermektedir. Aynı zaman da yazma özelliğini termal olarak sağlamaktadır. Bu modelin tasarımı oldukça küçük ve kullanışlı bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede nerede olursa olsun kapladığı alan çok küçük olduğu için her yere sığdırılabilir. Cihaz bağlantısı USB girişi sayesinde birçok bilgisayara bağlanabilir. Mürekkep yerine termal ısı kullanılan cihaz tamamen tasarruflu bir hal almış ve kullanıcısına maliyet açısından kolaylık sağlamıştır.

MÜHLEN V67

MÜHLEN

Tam Otomatik Gıda Vakum Makinesi

Vakum Sistemi
Tam Otomatik
Vakum Mondu
Çoklu Vakum Mod Sistemi
Vakum Basınç Değeri
Değişken (-40~-80kPa)
Extra Özellik
Harici Vakum & Giyotin
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN V77

MÜHLEN

Tam Otomatik Robotik Gıda Vakum Makinesi

Vakum Sistemi
Robotik Tam Otomatik
Vakum Mondu
Çoklu Vakum Mod Sistemi
Vakum Basınç Değeri
Değişken (-40~-80kPa)
Extra Özellik
Harici Vakum & Giyotin
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN RC666

-%15 MÜHLEN RC666 19 Kademeli Portatif Hava Üfleme Kompresörü 5
MÜHLEN

Portatif Hava Üfleme/Çekme Makinesi

Tür
19 Kademeli
Üfleme / Çekme
2000 Watt Eşdeğer
Üfleme Kapasitesi
Dakikada 3m³
Motor Sistemi
%100 Copper Wire
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN RC999

-%15 MÜHLEN RC999 Büyük Boy Taşınabilir Hava Üfleme & Cekme Kompresörü 1
MÜHLEN

Büyük Boy Hava Üfleme/Çekme Makinesi

Tür
Büyük Boy
Üfleme / Çekme
2500 Watt Eşdeğer
Üfleme Kapasitesi
Dakikada 5m³
Motor Sistemi
%100 Copper Wire
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN RC1010

-%15 MÜHLEN RC1010 Bataryalı & Mobil Portatif Hava Üfleme Kompresörü 1
MÜHLEN

Akülü Hava Üfleme/Çekme Makinesi

Tür
Bataryalı
Üfleme / Çekme
1500 Watt Eşdeğer
Üfleme Kapasitesi
Dakikada 3m³
Motor Sistemi
%100 Copper Wire
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN RC1001

-%15 MÜHLEN RC1001 Hava Üfleme Kompresörü/Makinesi 1
MÜHLEN

Hava Üfleme/Çekme Kompresörü

Üfleme / Çekme
1500 Watt Eşdeğer
Üfleme Kapasitesi
Dakikada 2.8m³
Motor Sistemi
%100 Copper Wire
Karbon Fırça
2 Adet Yedek
Garanti Süresi
24 Ay

HTM Printer II

HTM

Portatif Termal Yazıcı

Baskı Hızı
90mm/Saniye
Baskı Yoğunluğu
Baskı Yoğunluğu: 384 noktalı
Arayüz Tipi
Paralel Port/Seri Port
Baskı Yöntemi
Isısal
Garanti Süresi
24 Ay

MÜHLEN Schmierer

MÜHLEN

Yağlama Kağıdı (Evrak İmha Makineleri İçin)

1 Kutuda Adet Sayısı
12 Adet
Özellik 1:
Tonik İçermez
Özellik 2
Her Marka ve Model İçin
Özellik 3
Makine Ömrünü Uzatır
Özellik 4
Bıçakları Keskinleştirir

Mühlen R400

MÜHLEN

R400 Sunum Kumandası

Lazer Mesafesi
15 Metre
Sunum Oynatma
Var
Bağlantı Türü
2.4 Ghz. Kablosuz
Bağlantı Cihazları
PC, Mac, TV
Garanti Süresi
24 Ay

Mühlen R800

MÜHLEN

R800 Sunum Kumandası

Lazer Mesafesi
30 Metre
Sunum Oynatma
Var
Bağlantı Türü
2.4 Ghz. Kablosuz
Bağlantı Cihazları
PC, Mac, TV
Garanti Süresi
24 Ay