Anasayfa > Para Sayma Makinesi

Para Sayma Makinesi


Para Sayma Makinesi Nedir ?

Para Sayma Makinesi günümüz dünyasında oldukça önemli bir yer edinmiş ve gün geçtikçe önemi artmakta olan yüklü miktarda ki paraları oldukça kısa zaman da sayan, vakit ve iş tasarrufu sağlayan bir cihazdır. Fakat bu makineler ne kadar güvenilirdir? Ne derece doğrudur? İşte size para sayma makinesi.

Para Sayma Makinesi Ne Kadar İşe Yarar?

Para sayma makineleri oldukça yaygın kullanım alanına sahiptir ve bu yüzden makinelerin oldukça güvenli sayım gerçekleştirmelerine özen gösterilir. Para sayma makinesi paralar buruşuk olsa dahi yüksek derecede güvenilir sonuçlarla para saymayı kolaylaştırabilen bir cihazdır.

En İyi Para Sayma Makinesi

En İyi Para Sayma Makinesi Hangi Özellikleri İçerir ?

Hem sahte paranın tespiti hem de para sayımının kısa sürede yapılabilmesi için işletmelerde artık çok önemli bir yere sahip olan para sayma makineleri, sahip olduğu üstün özellikler ile zamandan ve paradan kar etme imkanı sağlıyor. İleri teknolojiler ile tasarlanan en iyi para sayma makinesi ürünleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde para sayma işlemini yaptıktan sonra sahte olması çıkması durumunda sizlere uyarı vermektedir.

Para Sayma Makinesi İle Garantili Sonuçlar

Firmaların kullanım ihtiyaçlarına göre farklı kapasitelerde ve özelliklerde tasarlanan para sayma makineleri, sahte paraları % 100 doğru sonuçlarla tespit edebilmektedir. Uzun vadede düşünüldüğünde oldukça ekonomik olan para sayma makineleri, uzun vadeli düşünüldüğünde oldukça kârlı bir yapıdır.

Para Sayma Makinesi Tavsiye

Para sayma makinesi tavsiye olarak aşağıda size bir kaç modelden ve bazı avantajlarından bahsedilecektir. Siz de bu bilgiler doğrultusunda alacağınız sayma makinesine karar verebilirsiniz

1- HTM New Classic

Bu makinenin belli başlı özellikleri arasında küçük ebatlı ve ekonomik olması yer almaktadır. Sahte para tespit etme konusunda on derece başarılıdır. Bir dakikada 1000 adet para sayabilmektedir. 180 derece dönebilen ekrana sahiptir. Türk lirası, dolar, euro ve pound türü paraları sayabilmektedir.

2- HTM Stone

Bu cihaz; diğer para sayma makinelerine göre daha uzun ömürlüdür. Sahte paraları tespit edebilme özelliğine sahiptir. 180 derece dönebilen ekrana sahiptir. Diğer markalara oranla üstün kalite ve uzun ömre sahiptir. Türk lirası, dolar, euro ve pound türü paraları sayabilmektedir.

3- HTM Mini Mix

Bu cihaz; aynı anda karışık para cinslerini sayabilmektedir. Yukarıdaki cihazlarda olduğu gibi Türk lirası, dolar, euro ve pound türü paraları sayar ve sahte paraları tespit eder.

Yukarıda sayılanları yakından incelemek ve daha birçok farklı model para sayma makinesi tavsiye olarak görmek için sitemizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Para Sayma Makinesi Nereden Alınır

Para sayma makinesi , kullanıcılara manuel saymaya hızına oranla büyük kolaylık ve hileli işlemleri tespit olanağı sağladığı için ekonomik kaybı yok eden bir ekipman olarak kabul edilmektedir. Bu makineler uzun süre sağlam ve dayanıklılığa sahip olması, bozulmalara karşı yaygın, hızlı servis ve güven unsurları için her firmadan alınmamalı uzun süre piyasada hakim olan güvenilir firmalardan temin edilmelidir.

Tavsiye edilen ve para sayma makinesi nereden alınır sorusunun cevabı HTM modellerinin satıldığı Para Sayma Makinesi kategorisidir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu 15 gün içerisinde beğenilmeme halinde alıcılara para iade garantisi veren köklü bir firmadır. Alıcıların para sayma makinesi nereden alınır problemini çözüme kavuşturan Karadeniz Dış Ticaret çok çeşitli seçenek ve uygun fiyatlarıyla bu alanda iddialı olduğunu göstermektedir.

Para Sayma Makinesi Fiyatları

Tamamen dijital ekrana sahip, 2 ya da 4 kat hızlı çalışan, sahte para bulma ve toplam tutarı hatasız olarak gösteren para sayma makinelerini bizimle bulabilirsiniz. Hem kağıt hem de madeni paralar için karışık sayma işlemini yapan ve bunu sessiz bir biçimde gerçekleştiren cihazlar artık sizlere uygun para sayma makinesi fiyatları ile sunulmaktadır.

En İyi Ürünlerle Performans Alın

Dokunmatik ekrana sahip olan ve müşteriler içinde ekranın bulunduğu yeni nesil ürünlerimiz artık iş yerinizde başarılı bir performans kullanmanıza öncülük etmektedir.

Ücretsiz Tanıtım ve İade Koşulu

Firmamız dilerseniz tanıtım süreci ile makineleri yakından tanımanıza da vesile olmaktadır. Para sayma makinesi fiyatları güncel olduğunu ve 16 gün iade hakkınız bulunduğunu da vurgulamak isteriz.

HTM Super Tiger Para Sayma Makinesi

Kağıt paraları saymak oldukça zahmetli ve uzun zaman alan bir işlemdir. Bu sebeple de bu iş için kağıt para sayma makinesi denen cihazlar geliştirilmiş ve piyasaya da sürülmüştür.

Kağıt Para Sayma Makineleri Güvenilir Midir ?

Kağıt para sayma makineleri belirli bir mekanik sistematiğe bağlı olarak çalıştıkları için herhangi bir darbe almadıkları sürece oldukça güvenilirdir. Htm super tiger para sayma makinesi ile güvenilir bir şekilde paranızı bir seferde sayabilirsiniz.

Kağıt Para Sayma Makinesi Nasıl Çalışır

Para sayma makineleri içlerinde bulunan optik sensörler sayesinde parayı tanımlanan değişkenlere göre saniyeler içerisinde incelerler. Htm super tiger para sayma makinesi de benzer bir prensip ile çalışmaktadır.

HTM Stone Para Sayma Makinesi

Banknot para sayma özellikli makinelerden birisi olan Htm Stone para sayma makinesi, dakikada 1500 adet yerli ve yabancı para sayımı ile alanında öncü hızlı bir makinedir. Para sayımı sırasında sahte bir para ile karşılaşıldığında sesli uyarı vererek kullanıcıya durumu LCD ekranıyla da rapor etmektedir. Kullanıcının istediği destekleme girildiği takdirde buna uygun destekleme yapma özelliğine sahip Htm Stone para sayma makinesi , TL, USD, Euro gibi para birimlerini kusursuz saymakta ve yüksek dijital hassasiyet ölçümü yapan dedektörleri ile sahtelik oranını sıfıra indirmektedir.

İlave mod seçeneğiyle kasadaki bütün paraların toplan tutarı dijital ekranda görülmektedir. Banknot sayımında farklı boyutlardaki paraların bir araya karışması durumunda iki boyut özelliği sayesinde uyarı vermekte ve bu karışmanın önüne geçilmesini sağlamaktadır. Uygun fiyatlı para sayma makinesi kategorisiyle, kullanıcıların büyük ilgisini çekmektedir.

Eğer ilginizi çektiyse, bozuk para sayma makinesi ‘ni de inceleyebilirsiniz.

Devamı için tıklayınız.
HTM New Classic
Küçük Ebat ve Ekonomik
 • » %100 Sahte Para Yakalama
 • » TL/USD/EUR/POUND uyumlu
 • » 2 adet dijital gösterge
 • » 1000 Adet / dk. para sayma
 • » 180 Dönebilen Ekran
HTM Stone
Güçlü ve Uzun Ömürlü
 • » %100 Sahte Para Yakalama
 • » TL/USD/EUR/POUND uyumlu
 • » 2 adet dijital gösterge
 • » Üstün Kalite, Uzun Ömür
 • » 180 Dönebilen Ekran
HTM Mini Mix
Karışık Sayım/Ekonomik
 • » Karışık Para Sayma
 • » TRY / USD / EUR uyumlu
 • » %100 Sahte Para Yakalama
 • » Renkli TFT LCD Ekran
 • » Müşteri Ekranı İle Beraber
HTM Super Tiger
Karışık Sayma ve Güçlü
 • » Karışık Para Sayma
 • » TRY / USD / EUR/PUND uyumlu
 • » %100 Sahte Para Yakalama
 • » Dokunmatik Tuş Takımı
 • » Üstten Beslemeli
HTM Vision
İki Katlı Tam Profesyonel
 • » İki Katlı ve Son Sistem
 • » TRY/USD/EUR/PUND..... Uyumlu
 • » %100 Sahte Para Tespit Oranı
 • » Seri Numarası Alma Özelliği
 • » Renkli, geniş TFT ekran
HTM Bündel
Para Bantlama Makinesi
 • » Otomatik Para Bantlama
 • » Hızlı Isınma ve Başlama
 • » Küçük Ebat ve Ergonomik
 • » Her Para Boyutuna Uygun
 • » Dijital Isı Kontrol Ayarı
% 100 Müşteri Memnuniyeti

15 gün içerisinde sebep göstermeksizin
Para İade Garantisi

Ücretsiz Tanıtım için

Türkiye’nin her yerinde ürünlerimizi yakından
tanımanız için bizi arayın..

0-212 479 25 25