Mühlen Ne Malı?

Mühlen Markası Almanya menşeili olup genel merkezi Almanya ‘da bulunan, Hacıefendioğlu Karadeniz Kuyumculuk ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından Türkiye sınırları içerisinde genel distribütörlüğü yönetilen, yüksek Alman teknolojisine sahip ofis makineleri üretmektedir. Genel Merkez ve Koordinasyon ofisi Almanya ‘da bulunmakla beraber, üretim fabrikası Samsung, iPhone vb. büyük markalar gibi Çin ‘de yer almaktadır. Mühlen Ne Malı hakkında marka tescil belgesine ulaşmak için, Hakkımızda sayfasından Sertifikalar bölümüne giriş sağlayarak inceleyebilirsiniz.

Mühlen Markası ‘na ait olan ürünlerimiz yüksek Alman teknolojisine sahip olmakla beraber, kesinlikle diğer Çin Menşeili ürünlerle karıştırılmaması gerekmektedir. Merkez Ofisi Almanya ‘da bulunmakla beraber, üretim fabrikası tıpkı diğer büyük markalar gibi Çin ‘de yer almaktadır. Bu noktada Mühlen Markası, 10 yılı aşkın süredir yerel ve global çapta irili ufaklı tüm işletmelere kurumsal olarak her alanda kaliteli, uzun yıllarca kullanılabilecek dayanıklılığa sahip ofis makineleri sağlamaktadır.

Distribütörlüğünü sağlamış olduğumuz Mühlen Markası noktasında firmamızın kendine ilke edinmiş olduğu Misyon ve Vizyon ölçütlerinden asla geri adım atmamış olmakla beraber, bizlerle çalışma sağlamayı düşünen yahut çalışma sağlayan firmaların akıllarında bulunan Mühlen ne malı sorularına net ve keskin bir yanıt vermek istemektedir.

Mühlen Markasının Türkiye Distribütörlüğünce her türlük satış, teknik destek, servis ve bayi ağı tarafımıza ait olmakla beraber, sektör içerisinde müşterilerimize sunmuş olduğumuz yüksek teknolojili ürünler sayesinde yüksek oranda marka başarısı elde edilmiş bulunmaktadır. Bu marka başarısı, sektörde yer alan farklı firmalar tarafından karalanmak istense dahi bizler misyon ve vizyonlarımızdan geri durmayarak; Mühlen Markası ‘nın elde etmiş olduğu marka başarısını müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet kalitemizle ileriye taşımaktayız. Gerçekleştirilen karalama çalışmalarına firma avukatlarımız gerekli inceleme ve süreç işlemlerini de sıkı sıkıya yürütmektedir.

Mühlen Şikayet noktasında ise firmamız müşterilerine her zaman kurumsal hizmet deneyimi sunmayı hedeflemiş bulunmaktadır. Mühlen Markası ‘nın elde etmiş olduğu marka değerinden dolayı; kötü amaçlı kişiler tarafından piyasaya Mühlen Markası adı altında sahte ürünler sürülebilmektedir. Bu tarz öne sürülen sahte ürünler hakkında yaptırım çalışmaları devam etse dahi; Mühlen Markası ile yüksek teknolojiye kavuşmak isteyen müşterilerimizin kesinlikle kurumsal olmayan yerlerden alışveriş gerçekleştirmemeleri konusunda uyarıyoruz. Bu noktada güvenli alışveriş gerçekleştirebilmek ve Mühlen Markası adı altında satılan ürünlerden kaçınmak için sadece ParaSistem.com ile TLParaSaymaMakinesi.com üzerinden alışverişlerinizi gerçekleştiriniz.

Hacıefendioğlu Karadeniz Kuyumculuk ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak bizler Mühlen Markası ‘nın Türkiye Distribitörlüğüne sahip olmakla birlikte, müşterilerimize yüksek Alman teknolojisine sahip en iyi kaliteye sahip ofis makinaları noktasında kurumsal hizmet sunmaktayız.