Nasıl Bir Para Sayma Makinesi Almalıyım?

 

Sahte banknot tespiti, sayım hızı, bilgisayar kontrollü sayma ve isteğe bağlı desteleme, besleme haznesi kapasitesi.  Toplama haznesi kapasitesi, banknot ölçüleri, besleme tipi, para sayma göstergesi, destekleme göstergesi. Karışık sayımda paraların sonucunu ayrı ayrı vermesi, karışık sayımda sadece içinden tek bir paranın sayılması diğerleri sayılmadan çıkış yapması. İki farklı parayı tanıma ve ayırma, paranın yönlenmesini sağlaması ve durmaksızın çalışabilmesi ile işte para sayma makinesi.

Birçok para sayma makinesi, bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. bu rekabet piyasasında kesinlikle önde olmak bu, özelliklerden ne kadar çok tüketiciye sunulduğu ile alakalıdır. Sayarken paranın çeşidi, ırkı, banknot adedi gibi tüm verileri size kolayca verebilen bir para sayma makinası, güvende olduğunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Sayarken Aynı Zamanda Sahte Parayı da Yakalayabilen Üstelik Bunu farklı hız devirlerinde gerçekleştirebilen, kendini temizleme özelliği olan, uyku modu ile enerji tasarrufu sağlayabilen, para sayma makineleri içinde olan özelliklerdir. Şuan piyasada kullanılan çok gelişmiş cihazlar görmekteyiz. Yırtık, yarım, eksik, yapıştırılmış paralarda durma ve ikaz verme, gün sonun da kasa toplamı verebilme, bilgisayar ve yazıcılılarla beraber çalışabilme özellikleri, iade gözü, tedavüle yeni çıkacak ve tedavülden kalkan eski paraları tanıyacak şekilde üretilmiştir.

Hangi para sayma makinesini alırsam sorun yaşamam diyorsanız, kesinlikle güvendiğiniz bir marka veya satıcıyla karşılıklı görüşmenizi ve onların verdikleri tavsiyeler konusunda, bir alım yapmanızı öneririm. Para sayma makinesi sizin ihtiyacınızı görmesi açısından yeterli olup olmadığına, karar vermeniz gerekir. Yapmış olduğunuz iş, sizin belirleme aşamasında en önemli yardımcınız olacaktır.  Sadece banknot sayan bir makine mi arıyoruz yoksa bozuk para dediğimiz metal paraları da sayması için bir makineye de ihtiyacımız var mı?

Para sayma makinesi ürünlerimiz için: https://www.parasistem.com/para-sayma-makinesi/

Bozuk para sayma makinesi ürünlerimiz için: https://www.parasistem.com/bozuk-para-sayma-makinesi/

Sahte para kontrol makinelerimiz için: https://www.parasistem.com/sahte-para-kontrol-makinesi/